İletişim

  • 3 sene önce, Baran EKREM yazdı.
  • İletişim için yorumlar kapalı

İletişim Kurarken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

İletişim kurmak istediğiniz konuyu yalın bir dil kullanarak ve dilimizin kurallarına dikkat ederek yazmalıyız. Türkçeye verdiğimiz önem iletişim ciddiyetini belirten en önemli unsurdur. Yazdığınız metinlerde kibar olmaya özen gösterin.

Neden İletişime Geçmeliyiz ?

WEB sayfamda bulunan konularla ilgili destek, öneri veya bildirim için benimle iletişime geçebilirsiniz. Proje danışmanlığı gibi konular için cüzi bir ücret karşılığı bu desteği sağlayabilirim. Bunun dışında kişisel sayfam haricinde hiç bir şekilde yazılım veya donanım kaynağı paylaşmıyorum.

İletişim


baranekrem@outlook.com


baranekrem1997@gmail.com


admin@baranekrem.net

 

Gömülü Sistemler Özel Eğitim

3 yıldır gömülü sistemlere yönelik özel eğitimler vermekteyim. Ayrıca verdiğim tüm eğitimler uygulamalı olup ezber bilgilere değil tecrübelere dayalı olup hedef odaklıdır. Referanslar için iletişime geçebilirsiniz. Verdiğim eğitimlerin listesi aşağıdadır.

  • Temel Elektronik
  • PIC – 8 Bit MCU
  • STM8S – 8 Bit MCU
  • STM32 – 32 Bit MCU
  • C Programlama (Gömülü Sistemlere Yönelik)

Sıkça Sorulan Sorular

 

Kimler özel ders alabilir ?

Mühendislik okuyan öğrenciler, mezun çalışanlar, şirketler, hobi olarak ilgilenenler ve meraklı olan herkes!

Ne kadar sürede öğrenebilirim ? 

Alacağınız konulara ve alt yapınıza göre değişebilir fakat yeni başlamış temeli olmayan biri 30 saatlik bir eğitim sonucunda ciddi ilerleme kaydedebilir. (Programa uymak ve düzenli çalışmak şartıyla!)

Eğitimler nerede gerçekleştiriliyor ?

Öğretmen evinde veya istenen ofislerde.

Eğitim içeriği nasıl belirleniyor ?

Program tamamen kişiye özel yapılır ve alt yapınıza göre şekillendirilir. Çalışmalar birebir olup tamamen uygulamalıdır.